Güneş kremi

  • Güneş kremi

Güneş kremi

salkom güneş kremi 125 ml 50 faktür

Fiyatı : 65 TL

Salkom Güneş Kremi 50 SPF 125 mL

SALKOM Güneş Kremi Günlük koruyucu güneş kremi olarak kullanılır, güneşe bağlı gelişen leke oluşumunu engeller, cilde yoğun nem verir. İçeriğindeki üzüm çekirdeği ekstresi cildin yaşlanmaya karşı korur. Çinko ile ciltteki alerjik reaksiyonları engeller. Paraben içermez. UVA ve UVB ışınlarına karşı etkilidir. SALKOM Güneş Kremi lazer epilasyon sonrası, içerisindeki doğal ekstratlarla uzun süre yüksek güneş koruması sağlayan ideal bir günlük güneş kremidir.

Kullanım Şekli:

SALKOM Güneş Kremi güne başlamadan 20 dk. Önce sürülür. Her 3 saatte bir yenilenir. Suyla temas halinde tekrar uygulayınız. Ürünün göz ile temasından kaçınınız, göze teması durumunda bol su ile yıkayınız. Ürünün kullanımı ile meydana gelebilecek istenmeyen bir etkiyle karşılaşılması durumunda doktora danışınız. Ürünün küçük çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Yutulması durumunda doktora başvurunuz.

Uyarı: Uygulanması gereken miktarı azaltmak koruma düzeyini önemli ölçüde azaltacaktır.

Saklama Koşulları:

Ürününüzü direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız, aşırı sıcaktan koruyunuz. Ürünün özelliğinin değiştiğine işaret eden renk koku, homojenlik gibi parametrelerde değişiklik gözlenmesi durumunda ürünü kullanmayınız. Ürünü kullandıktan sonra ağzını sıkıca kapatınız.Bu Ürünü Paylaş